залізничні вантажні перевезення напіввагонами ELT
  • +38 (044) 486-20-71
  • +38 (044) 223-98-05
Укрзалізниця обговорила з представниками Європейської Бізнес Асоціації питання уніфікації тарифів на порожні вагони

 У ході дискусії в головному офісі ПАТ "Укрзалізниця" – члени ЄБА надали свої зауваження та розрахунки щодо уніфікації тарифів для порожнього пробігу вантажних вагонів.  На даний момент вартість перевезення порожніх вагонів відрізняється в залежності від класу вантажів, що, на думку фахівців Укрзалізниці, не має жодного економічного обґрунтування і потребує змін.

вагони-зерновози

Петро Порошенко наклав вето на прийнятий Верховною Радою України законопроект, яким вносяться зміни в закони "Про стимулювання розвитку вітчизняного машинобудування для АПК" і "Про державну підтримку сільського господарства України". Цим документом вагони-зерновози були віднесені до техніки та обладнання для АПК, на придбання яких сільськогосподарським товаровиробникам надається держпідтримка.

перевезення вантажів залізницею

Експорт українських вантажів залізницею в даний час частково витісняє транзит. Про це заявив в.о. голови правління УЗ Євген Кравцов в інтерв'ю РБК-Україна.

вантажні перевезення

У рамках діалогу із бізнесом щодо побудови моделі тарифної політики в галузі ПАТ "Укрзалізниця" запропонували бізнесу представити свої розрахунки базового тарифу на вантажні перевезення. Про це йшлося під час останньої зустрічі з членами підприємств ГМК України, що відбулася в головному офісі Укрзалізниці в Києві, інформує медіа-центр УЗ "Магістраль".

виробництво напіввагонівПро це йдеться у звіті підприємства, переданому до міськвиконкому Кременчуцької міської ради.

напіввагониГоловне транспортне відомство планує поповнення: у 2018 році збираються закупити 2,25 тис. нанапіввагонів, побудувати на власних потужностях 3,6 тис. нанапіввагонів, а також відремонтувати 20 тис. вагонів УЗ і 16-18 тис. вагонів приватних компаній.

напіввагони УЗУкраїнські виробники впоралися із замовленням ВАТ "Укрзалізниця" на будівництво 1020 напіввагонів у 2016 році. Парк вантажного рухомого складу поповнили нові 964 напіввагони. Про це повідомляють в прес-службі ВАТ.